Działka budowlana, ul. Dobra
Dobra, Kiełpin, pomorskie
- 272 000 zł
- 1 946 m²
- 140 zł/m²
Bartosz Kuchta
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Dobra
Dobra, Kiełpin, pomorskie
zaktualizowane:
3 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Dobra
Zaktualizowane: 3 kwietnia 2026
272 000 zł 1 946 m² 140 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 272 000 zł (140 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 946 m²
- kształt: prostokąt; długość: 53m; szerokość: 35m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Pomorze, zaktualizowane: 03.04.2026
- numer ogłoszenia: 114/NRP/DZS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Dobra, Kiełpin, Człuchów, człuchowski, pomorskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych
- cicho
Opis nieruchomości
Działka rezydencjonalna mieszkaniowa Nowe osiedle Kiełpin pod Człuchowem. Media w drodze: prąd, woda, kanalizacja , możliwość przyłączenia do sieci gazowej.
MPZP aktualny : przeznaczenie tereny zabudowy mieszkaniowej rezydencjonalnej, powierzchnia zabudowy do 300 m2, dachy dwu lub wielospadowe, max 2 kondygnacje nadziemne i podpiwniczenie, wysokość do 9 m od poziomu terenu.
LOKALIZACJA Kiełpin, gmina Człuchów osiedle podmiejskie Idealna działka pod dom z dużym ogrodem. (...)